Odcinki serialu

Sezon 1
Austin kradnie piosenkę Ally, którą wcześniej podsłuchał. Dez nagrywa do niej teledysk i wstawia do internetu. Piosenka staje się wielkim hitem a Austin internetową sensacją. Ally, która wcześniej nie wiedziała, że Austin ukradł jej piosenkę, pod namową Trish próbuje ujawnić światu, że to ona napisała melodię i słowa, ale niestety trafia do innego studia. Później Austin błaga Ally, żeby napisała jeszcze jeden utwór. Na początku dziewczyna odmawia a później zgadza się z Nim współpracować.

Austin martwi się, że jego kariera może się skończyć, ponieważ już miesiąc czasu nie wrzucili nowej piosenki. Ally pod przymusem wszystkich napisała jakieś gryzmoły, z których nikt nie mógł się rozczytać. Dlatego Trish i Dez zaczęli zbierać, różne dziwne rzeczy do teledysku.
Piosenka: A Billion Hits

Ally gubi swój pamiętnik i wraz z Trish zaczyna go szukać. Tym czasem Austin i Dez znajdują jej książkę i czytają. Odkrywają oni, że Ally jest w kimś zakochana, a Austin jest pewny, że to on. Gdy dziewczyny dowiadują się, że chłopcy czytali jej sekretnik, planują zemstę.
Piosenka: Not a Love Song

Ally pisze nową piosenkę, ale ta nie podoba się Austinowi. Chłopak nie wie jak powiedzieć jej prawdę, gdyż dziewczyna sądzi, że jest to najlepsza piosenka na świecie. Kiedy w końcu nadchodzi dzień nagrania piosenki, Austin mówi Ally, że teksty nie są o nim. W końcu proponuje swojej partnerce, aby wyszli gdzieś razem i się lepiej poznali. Autorka tekstów zgadza się.

Ktoś wrzuca upokarzające filmiki i zdjęcia o Austinie do internetu. Zespół musi dowiedzieć się kto to jest. W końcu odkrywają, że to znajoma Ally i Trish z przedszkola. Każe ona Ally występować przed publicznością, albo nadal będzie ośmieszać Austina w ściemnionych filmikach.
Piosenka: The Butterfly Song

Austin dostaje zaproszenie na Rozdanie Internetowych Nagród Muzycznych, ale może zabrać tylko jedną osobę. Chłopak nie może się zdecydować i zaprasza wszystkich. W końcu zabiera ze sobą Nelsona, ponieważ pokłócił się z zespołem. W końcu Trish, Dez i Ally wyruszają, aby wesprzeć ich przyjaciela.
Piosenka: Trash Talka

Zbliżają się 15-ste urodziny Trish, na których ma się pojawić ważny gość, dla którego Austin ma zaśpiewać. Ally chce zatańczyć z Dallasem i Austin ją tego uczy. Jednak chłopak skęca sobie przy tym kostkę.Ale nauczył Ally tańczyć.
Piosenka: A Billion Hits ( karaoke )

Przyjaciele poznają Demonicę Dixon, menagerkę 8 sławnych gwiazd popu. Postanawia ona przejąć Austina. Z początku chłopak się na to nie zgadza, lecz gdy Trish podaje im złą godzinę i wszyscy spóźniają się na jego występ, Austin zwalnia Trish a w jej miejsce zatrudnia Demonicę. Początkowo wszystko wygląda dobrze, lecz gdy Demonica zwalnia po kolei Dez'a, ponieważ kolejny teledysk wyreżyseruje mu Spike Stevens i Ally, w której miejsce zatrudnia wybitnych tekściarzy, Austin się załamuje. Postanawia zwolnić Demonicę, tym samym robiąc z niej pośmiewisko na konferencji prasowej.
Piosenka: Better Together

Ally rejestruje się na Twitterze, ale niestety przez jej wpisy ma mało Obserwujących. Kiedy ona, Austin i Dez idą do nowej pracy Trish, dziewczyna przypadkowo rujnuje interes Pani Suzy, która była jej nauczycielką muzyki w podstawówce, poprzez wysłanie zdjęcia z pajączkiem w zupie na Twittera. Autorka tekstów czuje się źle przez to co się stało, więc razem z jej 3 przyjaciółmi próbują wymyślić plan, który uratuje restaurację.
Piosenka: Piosenka reklamująca restaurację

W galerii dochodzi do różnych kradzieży. Ally i Trish chcą złapać złodzieja. Niestety wszelkie dowody wskazują na Austina, chociaż ten jest niewinny. Przyjaciele chcą złapać prawdziwego złodzieja i udowodnić, że Austin jest niewinny.
Austin i Ally próbują napisać piosenkę, ale niestety im to nie wychodzi. W ten sposób udają się na plażę. Niestety w wyniku pozostawienia pamiętnika Ally w lodziarce, zespół Austina ląduje na komisariacie.
Piosenka: Heard It On The Radio

Austin zostaje zaproszony, żeby udzielić wywiadu na plaży. Wcześniej jednak podsłuchuje jak Ally śpiewa. Austin bierze płytę z piosenką Ally i włącza ją w radiu. Dziewczyna musi ją teraz zaśpiewać w kolejnym wywiadzie na żywo.
Piosenka: You Don't See Me

Dez i Austin pobijają rekordy Guinessa w kręceniu piłki na palcu. W tym samym czasie Ally znów próbuje poderwać Dallasa. Chłopak stracił pracę na stoisku z komórkami, którą zajęła.. Trish. Dziewczyna zatrudnia Dallasa w Sonic Boom'ie do pomocy, lecz jest on kompletną ofermą. Ally nie wie, jak powiedzieć Dallasowi, że go zwalnia. Austin i Dez kłócą się o rekord i o to, który z nich jest lepszy w kręceniu piłki. Ally udaje się pogodzić chłopaków, tłumacząc im, że taka błahostka nie powinna niszczyć ich przyjaźni.

Dziś jest wielka wyprzedaż tabletów w centrum handlowym w Miami. Ally stoi od rana w kolejce za tabletem, lecz ona się nie kończy. Dziewczyna ustawia tam Dez'a, a sama pokazuje Austinowi i Trish swojego ptaka, Owena. Prosi ich, by zaopiekowali się jej pupilem na chwilę. Na ich nieszczęście ptak ucieka. Austin i Trish nie wiedzą, jak to powiedzieć Ally.
Piosenka: Not A Love Song (akustycznie)

Dez kręci film z Austinem w roli głównej. Chłopak ma zagrać ratownika, który wyławia z morza topiącą się dziewczynę. Potem ma ją włożyć pod parasolkę. Austin wynosi z morza dziewczynę, po czym patrząc na parasolkę, odkłada ją na piasek i ucieka do pokoju. Ally biegnie za nim i chce z nim porozmawiać. Okazuje się, że Austin ma lęk przed parasolkami, gdyż jak był na obozie, parasolka zerwała mu spodnie. Ally tłumaczy Austinowi swój lęk przed sceną. Dziewczyna pomaga przyjacielowi przezwyciężyć lęk.

Austin, Ally, Dez i Trish umawiają się na lunch w restauracji, w której pracuje Trish. Austin poznaje tam piękną kelnerkę, Cassidy, w której zakochuje się bez wzajemności. Chłopak robi wszystko, żeby dziewczyna zwróciła na niego uwagę, lecz bez skutku. Ally pomaga Austinowi w zdobyciu dziewczyny, w tym samym czasie Dez próbuje pozbyć się Mindy.
Piosenka: Heart Beat

Austin wraz z przyjaciółmi dostaje zaproszenie od Złotego Złotego na jego jacht. Austin ma zaśpiewać piosenkę wakacyjną na jego imprezie. Ally i Austin próbują napisać piosenkę na jachcie, lecz co chwilę ktoś im przeszkadza. Dez zamierza nakręcić film, Trish mu będzie pomagać.
Piosenka: Na Na Na (The Vacation Song ), Without You

Trish dostrzega w Sonic Boom'ie Jimmy'ego Starr'a, właściciela wytwórni płytowej. Austin i Ally wpadają na pomysł, żeby wydać pierwszy album Austina. Wszystko idzie po ich myśli do czasu, gdy Austin traci głos. Ally, Dez i Trish zabierają go do lekarza, od którego będzie zależała kariera Austina.
Piosenka: The Way That You Do, Without You

Austin wydaje swój pierwszy oficjalny album. Będzie podpisywał płyty w Sonic Boom'ie. Ally zawsze marzyła, żeby iść do szkoły muzycznej. Austin, Dez i Trish spełniają marzenie przyjaciółki. Wysyłają nagranie Ally do właściciela szkoły muzycznej, który ją przyjmuje. Ally jest szczęśliwa, lecz pojawia się problem. Szkoła jest w NY. Austin jest załamany wyjazdem przyjaciółki. Robi wszystko, żeby Ally nie zapomniała o nim, Trish i Dezie. Ally staje przed ogromną decyzją: przeprowadzić się do NY czy zostać z najlepszymi przyjaciółmi...
Piosenka: Illusion, Can't Do It Without You (akustyczna wersja)

Sezon 2
20.Costumes & Courage 
Jimmy Star zaprasza Austina na przyjęcie Halloween'owe, podczas którego ma wykonać nową piosenkę Ally w duecie z Taylor Swift. Na przyjęciu Trish i Dez decydują się na szukanie duchów, podczas której Taylor została trafiona w głowę i nie mogła wystąpić. Ally w przebraniu decyduje się wystąpić w duecie z Austinem zamiast Taylor. 
Piosenka: Don't Look Down (duet Ross'a i Laury)

21. Backups & Breakups
 Nowy chłopak Trish, Trent bierze udział w przesłuchaniach do roli pomocniczego tancerza Austina. Trish chce na razie utrzymać swój związek w tajemnicy przed chłopakami. Ally wie o wszystkim. Jednak gdy dziewczyna widzi, jak Trent flirtuje z inną dziewczyną, zastanawia się, czy powiedzieć wszystko przyjaciółce. 
Role gościnne: Trevor Jackson jako Trent

22. Magazines & Made-Up Stuff
Trish załatwia Austinowi wywiad w najpopularniejszym magazynie dla nastolatków w kraju. Jednak, gdy zjawia się reporter, przyjaciele wiedzą, co ich czeka. Trish, żeby zaimponować 10-letniej reporterce, Megan, wymyśla Austinowiu ekstremalne zainteresowania, takie jak karate, czy skok na bungee z mostu. 

Piosenka: The Butterfly Song, Who I Am, Sonic Boom Blues

23. Parents & Punishments
Ally przypadkowo oddaje nauczycielce Nelsona wszystkie instrumenty z Sonic Boom'a. Bez wiedzy taty, urządza akcję, na której chce zebrać pieniądze na instrumenty. Główną atrakcją ma być nikt inny jak oczywiście Austin, lecz gdy nasza 'główna atrakcja' dostaje szlaban od rodziców za złe oceny, Austin wymyka się z domu i biegnie na pomoc Ally. Jednak nie wpadł na pomysł, że jego rodzice też tam będą. Przyjaciele kryją Austina, żeby ten mógł wyjść na scenę i zaśpiewać piosenki. 
Piosenka: Better Together, Heard Beat

24. Crybabies & Cologne
Trent powraca z kuszącą propozycją, oczywiście na dobre dla niego. Chce, żeby Ally napisała dla niego piosenkę. Dziewczyna niby się zgadza, ale widząc minę zasmuconego, a zarazem zazdrosnego Austina zmienia zdanie, po czym chłopakowi od razu poprawia się humor. Ally idzie porozmawiać z Austinem, podczas, gdy Trent kradnie płytę z nową piosenką Austina. Potem podpuszcza Dez'a, który kręci dla niego teledysk na podstawie teledysku do Double Take.
Piosenka: Got It Too

25. Austin & Jessie & Ally All Star New Year
Trish spełnia największe marzenie Austina, załatwia mu bowiem występ na Times Square w Sylwestra. Austin jest strasznie podekscytowany, nie może usiedzieć na miejscu. Jednak okazuje się, że Trish pomyliła się, Austin nie wystąpi na Times Square. Wszyscy wiedzą o tym z wyjątkiem naszej gwiazdy. Problem w tym, że nie mają ja tam dolecieć, bo ostatni samolot właśnie odleciał, a w następnym są tylko 3 miejsca wolne. Co robi Trish? Zatrudnia się jako stewardessa na pokładzie samolotu. Przyjaciele lecą do NY, lecz po drodze samolot się psuje i lądują w Filipinach. Austin jest załamany. Ally i Trish wpadają na pomysł, żeby zamówić taksówkę. Ally pociesza Austina, że wszystko będzie dobrze, i że dotrze na wymarzony koncert. W drodze na Times Square przyjaciele nie mają dosyć pieniędzy na taksówkę, dlatego zostają wysadzeni przy hotelu w którym mieszka Jessie z dzieciakami. Austin, Ally, Dez i Trish biegną w stronę Times Square. Kilka sekund później pod hotel przychodzą Jessie z Emmą, która szalenie chce iść na koncert Austina, jednak Jessie nie chce się zgodzić. W końcu Emma przekupuje Jessie i oboje lecą na koncert na Times Square. Spotykają Austina z ekipą, którzy nie mogą się dostać na górę. Jessie wpada na pomysł, żeby wziąć helikopter. Emma przytula Austina do granic niemożliwości oddychania w helikopterze. W końcu Austin trafia na wymarzony koncert, jest szczęśliwy. Nie moż uwierzyć w to, co się stało. Chłopak jest wdzięczny swoim przyjaciołom. Tymczasem na Times Square przychodzi Bertram z Luk'iem i Rav'im mówiąc, że Zuri jest w wielkiej kuli wyżej niż Times Square. 

Role gościnne: Debby Ryan jako Jessie Prescott, Peyton Roi List jako Emma Ross,Cameron Boyce jako Luke Ross, Karan Brar jako Ravi Ross, Skai Jackson jak Zuri Ross,Kevin Chamberlin jako Bertram Winkle
Piosenki: Christmas Soul, Can you feel it, Face to face (feat. Debby Ryan)
Notatka: Druga część odcinka to odcinek 'Jessie' pt. All Star New York 2

26.Ferris Wheels & Funky Breath 
Austin, Trish, Ally i Dez są strasznie podekscytowani, gdy Jimmy zaproponuję im nagranie teledysku. Jednak wszystko im się odechce, gdy miłość będzie musiała zagrać Kira-dziewczyna o okropnym oddechu. Przyjaciele, będą robić wszystko aby się jej pozbyć..
Piosenka: Can’t Do It Without You (theme song), No Ordinary Day

27.Girlfriends & Girl Friends

Ally, Trish oraz Dez pomagają Austinowi do przygotowania się do randki z Kirą. Ally udaje z Austinem, parę, aby wypróbować idealną randkę. Jednak niespodziewanie dziewczyna zakochuje się w Austinie i o wszystkim mówi Trish. Która karze jej powiedzieć o tym Austinowi, jednak Ally stanowczo zaprzecza, mówiąc, że on lubi Kirę oraz, że nie chcę popsuć ich przyjaźni.
Piosenki: Can’t Do It Without You (theme song), No Ordinary Day (Part of it)

28.Campers & Complications 

Ze starego obozu letniego Ally przyjeżdża w odwiedziny jej stary przyjaciel o imieniu Elliot.                           Ally i Elliot spędzają mnóstwo czasu ze sobą i wspominają przeszłość z dzieciństwa. Austin mimo ze chodzi na randki z Kirą jest zazdrosny o to że Ally spędza więcej czasu z Eliotem. Kira widząc to że Austin myśli o swojej przyjaciółce w inny sposób zrywa z nim dla jego dobra żeby nie stawać mu na drodze.                                                                                                                                                                 


29. Chapters & Choices 
Mama Ally wraca do domu po napisaniu książki. Cała czwórka ją czyta i inspiruje się nią. Postanawiają robić jak zwierzęta: nie myśleć, po prost to zrobić. Austin musi wybrać pomiędzy Ally i Kirą. Decyduje się nie myśleć i wybiera Kirę. Chce poprosić ją by została jego dziewczyną. Mówi o tym Dezowi niestety Ally to słyszy i jest przygnębiona. Dez też nie jest zadowolony, gdyż jest po stronie Ally. Ally decyduje się wystąpić na scenie. Austin proponuje by zaśpiewali razem na przyjęciu na cześć książki napisanej przez mamę Ally. Ally poddaje się twierdząc,że nie da rady jednak po rozmowie z mamą decyduje się wystąpić. Po zaśpiewaniu piosenki idą za kulisy i szczęśliwi się przytulają. Ally cieszy się,że pokonała swój lęk. Austin mówi,że może dokonać wszystkiego kiedy jest z Ally i całuje ją. Trish i Dez to obserwują. Niestety wchodzi Kira (która nie widziała pocałunku) i zgadza się być dziewczyną Austina."Piosenka" You Can Come to Me                                                              
30. Partners & Parachutes                                         
Kira zgadza się być dziewczyną Austina ale nie podoba się to ani jemu ani Ally. Austin próbuje udowodnić Ally, że chce być z nią a nie z Kirą. Postanawia zerwać z Kirą by być z Ally. Kupuje jej pianino na pierwszy koncert i spuszcza na spadochronie, który się nie otwiera i niszczy przyjęcie na cześć pozbycia się strachu przed sceną przez Ally. Decyduje się zaśpiewać jej piosenkę. Megan robi zdjęcie kiedy Austin i Ally się przytulają. Pod koniec odcinka Austin mówi, że są z Ally oficjalnie parą.
"Piosenka" I Think About You                                                               

4 komentarze: